Wyślij sms z Internetu do Lebary

Kliknij tutaj, by przejść do bramki SMS bez limitu i logowania >>

Otwórz bramkę w nowym oknie

Opis obsługi internetowej bramki sms Lebara

  1. Powyżej znajduje się specjalne okno, w którym ukazana jest zagraniczna bramka sms. Jeżeli go nie widzisz lub jesteś na urządzeniu mobilnym możesz je otworzyć klikając w powyższy link.
  2. Wprowadź swój numer telefonu oraz numer odbiorcy. W zależności w jakim kraju się znajdujes lub znajduje się odbiorca może być konieczne podanie międzynarodowego kodu(nie dotyczy Polski). Dla przykładu gdy chcesz podać numer telefonu odbiorcy, który znajduje się na terenie Angli poprzedzasz go kodem 0044. To samo dotyczy numeru nadawcy w takim przypadku gdy Ty znajdujesz się za granicą i wysyłasz wiadomość do Polski. Pełną listę kodów krajowych, które możesz wykorzystać w bramce sms znajdziesz tutaj.
  3. Po lewej wybierz operatora odbiorcy. Dla sieci Lebara będzie prawidłową opcją będzie Świat
  4. Wpisz treść wiadomości i kliknij Wyślij SMS.
  5. Na Twój numer telefonu przyjdzie kod PIN, który należy przepisać i potwierdzić. Jest to konieczne, ponieważ bramka sms wysyła wiadomości wprowadzając w polu nadawcy Twój numer telefonu. Odbiorca nie pozna, że SMS został wysłany z bramki.
  6. GRATULUJEMY! SMS z Internetu do Lebary został wysłany.

 Jeżeli podczas wysyłania wiadomości SMS napotkałeś jakieś trudności możesz zadać pytanie poniżej w komentarzu lub wysłać do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *